Connect - http://xdevilgaming.forumer.ro/

[img]https://redcdn.net/ihimizer/img541/9384/iahw.jpg[/img]

AcasaPortalCalendarGalerieFAQCautareInregistrareConectare
Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata
Cuvinte-cheie
Ultimele subiecte
» X-DevilGaming reclama platHaideti pe comunitatea WwW.XDeVilGaming.Forumer.RoHaideti pe comunitatea WwW.XDeVilGaming.Forumer.RoHaideti pe comunitatea WwW.XDeVilGaming.Forumer.Roita ;)))
Mier Aug 28, 2013 2:46 am Scris de Alexutzu

» X-DevilGaming reclama platita ;)))
Mier Aug 28, 2013 2:46 am Scris de Alexutzu

» NE-AI SPART FORUMU ACUM NOI PE TINE!By DarkAlexutzu
Mar Iul 30, 2013 10:27 am Scris de Alexutzu

» Cautam Fondator!
Mar Apr 16, 2013 3:44 am Scris de Alexutzu

» Draga membri serverului,
Dum Apr 07, 2013 7:00 am Scris de F.Cristian

» Nero 9 pentru editare/scriere CD.DVD
Vin Apr 05, 2013 7:25 am Scris de YelLoWw

» SAMP 0.3.x+download
Vin Apr 05, 2013 7:22 am Scris de YelLoWw

» Tutorial seturi.
Vin Apr 05, 2013 7:20 am Scris de YelLoWw

» Multumesc pentru gradul de ADMINISTRATOR!!!!!!!!
Mar Mar 26, 2013 10:48 am Scris de drakness

Ianuarie 2019
LunMarMierJoiVinSamDum
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Parteneri
forum gratuit

Distribuiţi | 

Povestea mea de viata,cum am trait eu in realitate!

In jos 
AutorMesaj
F.Cristian
Fondator
Fondator
F.Cristian

Kill-Topic : 125
Data de inscriere : 10/01/2013
Varsta : 23
Localizare : Bucuresti,Romania

MesajSubiect: Povestea mea de viata,cum am trait eu in realitate!   Vin Mar 01, 2013 12:33 pm

Eu am avut o viata foarte grea,mam gandit sa fac un topic scurt cu viata mea cum am tarit eu in Realitate ca sa nu ajungeti si voi ca mine si sa va respectati parintii si parintii sa se respecte impreuna.

Deci eu aveam varsta de 3 ani,eram micut atuncia,tata vinea in fiecare seara/ziua beat acasa si o batea pe mama mea dar eu interveneam ca sa nu o bata si atuncia o iubeam foarte mult,tata din greseala a dat si in mine si a chemat varul meu numit Robert in varsta de 22 de ani politia, acuma cred ca are vreo 24-28 dar mai tin legatura cu el asa.A chemat politia cum v-am zis,a venit politia sus la etajul 1 pentru ca acolo locuiam.Tata nu a vrut sa se duca la sectia de politie impreuna cu poltisti care au venit atuncia si a luat amenda,nu stiu cat pentru ca eram mic si nu ajungeam si nici nu stiam ce se intampla atuncia decat ca vedeam multi oamenii in jurul meu si ca se certau,dar asa micut imi dadusem seama ca a intervenit ceva foarte grav.
A 2 zi tata ne-a dat afara din casa la cat de beat era el,am plecat cu mama.Mama numai putea traii pentru ca avea o boala cu inima din cate am inteles pentru ca am comunicat cu mai multe persoane inclusiv si cu doctora de familie si mi-a spus ea ce boala avea cu inima.Ea a facut trasplant dar se pare ca operatia pe care a avut-o nu a putut sa o salveze asa ca a murit....Sad
Atuncia am plans de numai ma puteam oprii in hohote si zbieram: "Mamii mamii"
Eu atuncia cand a murit aveam varsta de 10 ani,eu am locuit pe strada intr-un gang si era Iarna le dadeam zapada la vecinii imi dadeau si eu 10-15 lei pentru ca ma stiam si imi luam si eu MC` sau pizza sa mananc pentru ca nu aveam casa sa gatesc sau sa pun capu jos undeva la caldura,ci puneam intr-o cutie de cartoane pe care o construisem.Intr-o zi un om a trecut pe strada si m-a vazut s-a dus la el acasa si mi-a adus o patura si o saltea foarte moale care mi-a facut foarte mare placere sa dorm pe ea,stiind ca m-am saturat sa dorm in frig.
Tata cu 2-3 ani mai tarziu a ajuns la inchisoare,eu am fugit pentru ca nu vroiam sa ma duc la orfelinat pentru ca acolo ma maltratau si ma bateau,fiind mic nu aveam niciun fel de aparare.
Si uitati ca sunt la locul meu acuma am munca,sunt bucatar la un Restaurant din Bucuresti si iau salariu in jur de 12-16 milioane dar sa nu va inchipuiti ca este un restaurant pur si simplu,este facut de 5 stele.

P.S: Nu vreau sa ajungeti si voi ca mine,incercati sa va apropiati parintii unul de altul sa ii apreciati si sa ii iubiti cat mai sunt langa voi sa va invete!
Sus In jos
http://xtzc.forum.ro
Alexutzu
Fondator
Fondator
Alexutzu

Kill-Topic : 969
Data de inscriere : 07/12/2012
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: Povestea mea de viata,cum am trait eu in realitate!   Vin Mar 01, 2013 11:24 pm

Da...... O poveste foarta trista Sad
Sus In jos
http://xtzc.forumz.ro
[GUNS]AK
Moderator
Moderator
[GUNS]AK

WARN :
Kill-Topic : 70
Data de inscriere : 07/02/2013
Varsta : 18
Localizare : Baia Mare

MesajSubiect: Re: Povestea mea de viata,cum am trait eu in realitate!   Sam Mar 02, 2013 2:55 am

Poveste trista Sad Sad Sad Sad

Ultima editare efectuata de catre [GUNS]AK in Dum Mar 03, 2013 12:49 am, editata de 1 ori
Sus In jos
drakness
Administrator
Administrator

Kill-Topic : 25
Data de inscriere : 20/02/2013
Varsta : 20
Localizare : Craiova

MesajSubiect: Povestea mea de viata,cum am trait eu in realitate!   Sam Mar 02, 2013 2:54 pm

Foarte trist.... Sad
Sus In jos
YelLoWw
GOLD Membrer
GOLD Membrer

Kill-Topic : 22
Data de inscriere : 20/02/2013
Varsta : 20
Localizare : Craiova

MesajSubiect: Povestea mea de viata.cum am trait eu in realitate   Dum Mar 10, 2013 3:39 am

foarte trist intradevar
Sus In jos
Qu1k
Nou venit
Nou venit
Qu1k

WARN :
Kill-Topic : 565
Data de inscriere : 20/12/2012
Varsta : 19
Localizare : Medias

MesajSubiect: Re: Povestea mea de viata,cum am trait eu in realitate!   Vin Mar 15, 2013 9:00 am

Eu cred ca tu te iei de mine din cauza copilariei tale Very Happy .. ca dak nu ma lasai in pace si dastea .. care ejti de accord alex?
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Povestea mea de viata,cum am trait eu in realitate!   

Sus In jos

Povestea mea de viata,cum am trait eu in realitate!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Connect - http://xdevilgaming.forumer.ro/ :: Forum :: Tutoriale,Discuti,Cereri-
Mergi direct la:  
246l1lx4Metin.roCreate your own banner at mybannermaker.com!
Make your own banner at MyBannerMaker.com!